Më mbaj mend (për 1 muaj)

E-Mc Intro

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
  • Emri i Vërtetë:
  • Indrit Halla
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: E-Mc Intro është një këngëtar. Emri i vertete Indrit Halla dhe eshte shume i pasjonuar per muzike. Ai filloi qe te merrte pjese ne fesivalet e shkolles. Ne mbarimin e nente vjecares ai vedosi qe te ecte me tej me karrieren e tij si kengetar duke nxjerr ne treg 6 kenge nje prej te cilave i beri e dhe klipin. Ka marre pjese ne shume klube nate duke kenduar. Më datë 25 Dhjetor 2012, E-Mc Intro publikon videoklipin "Se Ty Te Dua", në bashkëpunim me Gresa. Videoklipi u prodhua n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Leon Zaskoku

Kasamo

Addi Pllana

Ardy

Niti

Poku

Katilirrebel

Ilsi Ademi

Arjan Lekaj

Captious Kidi

Tags: E-Mc Intro, Indrit Halla


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet