A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
E-Nastick

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: E-Nastick është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Reperi E-Nastick jeton në Munih të Gjermanisë. Më datë 16 Shtator 2013, E-Nastick publikon videoklipin "Silence (Noizy Diss)". Mësohet se problemi mes dy këngëtarëve kishte nisur në një klub në Munih, në ditëlindjen e boksierit kosovar Robin Haxhi Krasniqi, ku ishin të ftuar të dy reperët. Zënka në mes tyre ka bërë që E-Nastick, i cili është me origjinë nga Rahoveci, t’ia dedikojë një këngë Noizyt, i cili jo rrallëherë është zënë edhe me reper...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Devcha

Sparksi

RapSIone

Dardan

Reexhi

Strongi

Trim Jetullahu

Pepi

Double A

D.A.P


Tags: E-Nastick

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019