Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
E-Os Tbb

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
 • Emri i Vërtetë:
 • Kastriot Koroli
 • Vendlindja:
 • Korce 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: E-Os Tbb është një këngëtar. Emri i vertete KASTRIOT KOROLI. E-OS se bashku me familjen e tij u larguan nga Korca per nje jete me te mire ne Tirane dhe u vendosen ne Rrugen 5 Maj ku rri edhe sot. Ne lagjen ku ai u rrit shumica ishin veriore. Ata kishin nje kundeshtim te madh ndaj reperave jugore. I inatosur per kete gje ai ju fut botes muzikore. Tekstet e tij te para ai i beri ne moshen 8-vjecare por kengen e pare ai e regjistroi ne moshen 14 vjecare pas nje kontrate te li...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Continental

Sizer

Rich Dog

Lil Bm

Vilsian

Gutti

Akrep1

Kappacobra

Rimy

Erto

Tags: E-Os Tbb, Kastriot Koroli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet