Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  27
BIOGRAFIA: E7 është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 9 Prill 2008, E7 publikojnë videoklipin "N'gilan". Më datë 17 Tetor 2008, E7 publikojnë videoklipin "24 Orë". Më datë 24 Prill 2011, E7 publikojnë videoklipin "Ska Limit". Më datë 2 Nëntor 2014, E7 publikojnë videoklipin "Folin". Më datë 13 Shkurt 2015, E7 publikojnë videoklipin "Mir Se Vje N'qytetin Tem"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Anëtar i grupit

Briski

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

E'7

Zinxhirt

Etna

A.D.X

Eki-Nox

Hija E Jetes

Brezi Ri

2 Perqind

Felon Records

Infinit Records

Tags: E7 Ghost Dogs, E7, Ghost Dogs, E'7, E-7


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet