Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Eanda Nishevci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 11 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Eanda Nishevci është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Si e vogel e ka pelqyer muziken,prandaj ne vitin 2012 eshte regjistruar ne grupin Xixellonjat me mesuesen Drita Rudi. Ne vitin 2013 Eanda e beri kengen e pare Une sot jam kampion. Mori pjese ne disa koncerte dhe festivale, ne Vihuela fest mori qmimin e pare si deputantja me e mire, te xixellonjat kendojne vendin e trete tash eshte ne perfundim te kenges se dyte, por tash duet me motren me te vogel. Eshte shume inteligjente edhe ne mesime eshte m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Urtina Ramadani

Sara Mulliqi

Anisa Hoda

Lorena Shala

Blinera Jashanica

Janina Mustafa

Finesa Sadiku

Vesa Hamdiu

Fatlinda Leku

Arsa Dervishi


Tags: Eanda Nishevci

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet