Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: EAZ është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo R&B. Më datë 29 Korrik 2016, Eaz publikon videoklipin "Blaze". Më datë 30 Maj 2017, Eaz & Xen publikojnë videoklipin "Alé". Më datë 1 Qershor 2018, Eaz publikon videoklipin "Dorë Për Dore". Më datë 7 Tetor 2018, EAZ publikon videoklipin "Nasty Girl", në bashkëpunim me XEN & Ledri Vula. Më datë 12 Qershor 2019, EAZ publikon videoklipin "Controlla". Më datë 31 Tetor 2019, Diona Fona publikon videoklipin "Ti Je", në bashkëpunim me EAZ. Tek...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

B2N

Qamili I Vogel

Xhani

Viagra

Chika

Gjergj Jorgaqi

Sami Kallmi

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Osman Shehu

Skender Xhafa


Tags: Eaz

EAZ në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë