A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Eaz - Nasty Girl  (Feat. XEN & Ledri Vula)


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  80

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/10/2018

2018-10-07T12:59:11

Featuring

Ledri Vula
[Chorus - EAZ]
Ajo po deshet msheli syt bro
Se ajo t‘sill
Mas miri mos me kshyr se t‘bon llom
N‘telefon mos gabo as me thirr - se osht shtir
She‘s a nasty girl, she‘s a nasty girl
She‘s a nasty girl, she‘s a nasty ya so nasty
She‘s a nasty girl, she‘s a nasty girl
She got that plastic touch, that nasty butt i swear she do it all the time mamamama

[EAZ]
Ajo ta merr frymen dost - easy. Veq kshyrja ftyren dost - krisi
Ja nisi filmi. Qysh t‘rrok kjo femna nuk t‘rrok as kanabisi
Dost kejt easy. Ta ka prek zemren n‘midis midisit
Brother stay cool, je burr - kejt easy
Wanna make love hey love. Veq please - please me
Oh lord kallxom sa her - E kum lut mos mem bo keq
Po veq po lun me ndjenje t‘mija. Dej sat um hupet vetvedija

[Chorus - EAZ]
Ajo po deshet msheli syt bro
Se ajo t‘sill
Mas miri mos me kshyr se t‘bon llom
N‘telefon mos gabo as me thirr - se osht shtir
She‘s a nasty girl, she‘s a nasty girl
She‘s a nasty girl, she‘s a nasty ya so nasty
She‘s a nasty girl, she‘s a nasty girl
She‘s that nasty touch, that nasty butt i swear she do it all the time mamamama

[Chorus XEN:]
Oh she‘s a nasty girl, jo si do tjer qe kan plastik n‘both
Stilin gjeth classic, nasty, yo she‘s livin‘ in the fashion world
Levizjet si n‘filma, si t‘rrok kjo s‘trrok as kokaina
Ska limit, no mimik - mona lisa. Qanta Gucci plot cash no Visa
Ajo osht independent - bro. Sun e kap, sun e zen ti - jo
Kejt monohen me Lek me nzon
Amo rruges n‘Bentley e shohin

[Chorus - EAZ]
Ajo po deshet msheli syt bro
Se ajo t‘sill
Mas miri mos me kshyr se t‘bon llom
N‘telefon mos gabo as me thirr - se osht shtir
She‘s a nasty girl, she‘s a nasty girl
She‘s a nasty girl, she‘s a nasty ya so nasty
She‘s a nasty girl, she‘s a nasty girl
She‘s that nasty touch, that nasty butt i swear she do it all the time mamamama

[Chorus Ledri Vula:]
Damn she‘s nasty, sthash nuk ka ma bukur
Amo jo ma sexy
Ajo o’ dhet pi dhetve, e dhet pi miliarderave i man n‘back seat
Jeton prej nates n‘nat (aa)
Caviarin pi pijates n’pijat (aa)
Pi vages n‘vag - she‘s a model
Pi jahtes n‘jaht (aa)
Pushimet en Ibiza
Qysh me ble me pare kur per to ma lluks o pizza
E thyme si llambo
Po nina si Django - hekmi kto lesica

[Chorus - EAZ]
Ajo po deshet msheli syt bro
Se ajo t‘sill
Mas miri mos me kshyr se t‘bon llom
N‘telefon mos gabo as me thirr - se osht shtir
She‘s a nasty girl, she‘s a nasty girl
She‘s a nasty girl, she‘s a nasty ya so nasty
She‘s a nasty girl, she‘s a nasty girl
She‘s that nasty touch, that nasty butt i swear she do it all the time mamamama

e-Cards (2)

U krijua nga Marse elezi 2018-10-15 00:55:26
Qysh t‘rrok kjo femna,
nuk t‘rrok as kanabisi
2018-10-09 09:29:05
Mas miri mos me kshyr
se t‘bon llom
N‘telefon mos gabo as me thirr
se osht shtir
She‘s a nasty girl

Add an e-Card

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018