Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Eazy-80

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
 • Emri i Vërtetë:
 • Klajdi Agalliu
 • Vendlindja:
 • Berat 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Eazy-80 është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 5 Mars 2016, Eazy-80 publikon videoklipin "Marr Fryme". Më datë 30 Prill 2016, Eazy-80 publikon videoklipin "Y.A.S"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Profili

SoundCloud

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Deezy

Mody

Ruge

Nori a.k.a 623

Gentto'h

Lani (Street Thugs)

Lugatti

Sharku Mc

Geri (M)

JMC


Tags: Eazy-80, Klajdi Agalliu, Eazy 80

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet