Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eazy B

Tags: Eazy B

Eazy B është një këngëtar jo shumë i njohur. Ka Qenn Deriii Nee Klasenn E 7 Per Dissa Probleme U Shprenngul Nga Prizreni Erdh Ne Gjakov Deshira E Ti Ish Qee Teee Bahet Njee Reper I Cili Do Tee Ket Shum Fansa Kenga E Par Ne Vitin 2010 Ka Qeen Mr.Miri ft Eazy ft Ibo Show And Mr.Flo Shpirti Imm Ngaa Ajo Kong Dolen Dhe Disa Albumee Tjera....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017