Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ebru Destan

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40
 • Vendlindja:
 • Izmir 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Turqi 
 • Mosha:
 • 43 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Ebru Destan është një këngëtare e huaj e njohur. Ebru Destan is a Turkish singer, actress, and model. Ebru is one of the most famous podium models in Turkey. She has also acted in many films like Abuzer Kadayıf, Yeni Hayat, Zor Hedef, Can Ayşecik. Ebru became a singer in 2005 and became successful. She has three music albums called Sözümü Yemedim, Ayrılık Soğuk İklim and 3 Vakte Kadar. She competed in the reality show Survivor: Ünlüler vs. Gönüllüler as part of the...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Aydilge

Betül Demir

Marger

Peggy Zina

Zharick Leon

Natalia Oreiro

Lorena Rojas

Willow Smith

Miranda Cosgrove

Teodora

Tags: Ebru Destan


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet