Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ecco

Tags: Ecco, Riard Qerimi, Riard Ecco Qerimi

Ecco është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur, që këndon muzikë hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


  • Ecco ka këto rrjete sociale:
Nuk ka akoma asnjë votë
teksteshqip.com © 2007 - 2017