Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Emri i Vërtetë:
  • Edison Hoxhaj
  • Vendlindja:
  • Prizren 
BIOGRAFIA: ED'G është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i Vertet Edison Hoxhaj perndryshe Ed'G. Lindi ne Prizren jetoi dhe veproi ne Zhur Si Shum Te Rinje ashtu edhe ky reper ka filluar te mendoj per te ardhmen e tij dhe ate e gjete ne rimat dhe ritmet e muzikes Hip Hop Nuk deshiron te mirret me diqka tjeter perveq Rap-it Ne Fillim Beri Kengen e par me Edyy a.k.a Anakonda dhe shokin e Tij E-King - Tpa Arritshem ju duk si shaka tani merr jeten e vet me seriozitet Tani Vazhdon edhe me tej te mirr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Pimpex

Brave-L

Real Gold

Padayon

Cappa'l

Real K

Aga B

Hustle5k

Mc Qlira

KOG

Tags: Ed'g, Edison Hoxhaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet