Eda Maliqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
Eda Maliqi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Kanina Pllana

Lorena Rusinovci

Enea Jakupi

Sara Mulliqi

Hana Orllati

Arsa Dervishi

Rita Daklani

Anisa Hoda

Eanda Nishevci

Vesa Hamdiu


Tags: Eda Maliqi

Krijo Një Kartolinë