Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Edber Laho

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Edber Laho është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Edberi, djali nga Prizreni, i cili punon si MODEL, në kohën e lirë i përkushtohet pasionit të tij, fotografisë, ku ka realizuar me dhjetëra sete fotografike. Njihet si nje nga pjesemarresit ne Big Brother Albania. Më datë 17 Nëntor 2013, Vigan publikon videoklipin "Jeta Vazhdon", në bashkëpunim me Edberi. Muzika e këngës u punua nga Aurid Gjini, teksti u shkrua nga Vigan Shehu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Aurid Gjini. Videoklipi u prodhua ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Aldo Bardhi

Xhustino Hasani

Denny

Besnik Peqani

Albert Radi

Papush Sadiku

Loni Gashi

Verim Zendeli

Egzon Krasniqi

Anxhelo Miho

Tags: Edber Laho, Edberi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet