A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Eddy J is a singer of Hip-Hop music. Më datë 27 Korrik 2018, Eddy J publikon videoklipin "Far Away". Më datë 20 Nëntor 2018, Eddy J publikon videoklipin "Bossin", në bashkëpunim me Ne7Ion. Më datë 29 Maj 2019, Eddy J publikon videoklipin "Casanova". Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Youtube

Channel

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dashoni

The Rose

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Last Daddy

P-Life

Doni

Lavda


Tags: Eddy J, Eddy Jaku

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019