A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eddy J
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Këndon kryesisht: hip-hop

Eddy J është këngëtar. Më datë 27 Korrik 2018, Eddy J publikon videoklipin "Far Away".

Më datë 20 Nëntor 2018, Eddy J publikon videoklipin "Bossin", në bashkëpunim me Ne7Ion.

Më datë 29 Maj 2019, Eddy J publikon videoklipin "Casanova". Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019