Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Eddy J - Far Away  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/07/2018

2018-07-26T23:49:23+00:00Hey girl what’s good?
mram me ty doja me lujt
doja me tfol po sdoja me u ngut
se kam nigju se je vajz e zgjut

Mora guximin me tdal t’para
du tjemi paralel, spo du me ba gara
kjo loj me ty si loja me zara
nga tjerat je 100 hapa ma perpara

ske krahasim ske konkurenc
menyra si leviz ti ke eksperienc
mos e merr per keq se t’jap konfidenc
jo sje ma e vogel nuk je n’adoleshenc

e nuk duhet shkenc me afru dy trupa
nihet energjia ska nevoj per turp ma
dritat i fikim nese nuk do t’dukna
nese je nsiklet edhe mun zhdukna

CHORUS
We can go far away…
We can go far away hey

je priority no plan b
i pash shum tjera po ska si ti
e thjesht e mir plot bukuri
hajde ma ktej se kam ni surpriz

long dress she looks so cute
cat walk ecen shum e sigurt
so classy me ni got ver
all eyes on her but she doesn’t care

No one dares to mess with you
but she fell per kto syt blu
hot as hell as well she’s true
feeling proud that she fell per mu

I make her laugh and she feels good
asaj i pelqen me mi majt durt
perqafimi sinqert ndjenj e sigurt
kur bahem nervoz mi qetson dhe trut

CHORUS
We can go far away...
We can go far away hey

Don’t go coz I want you to stay
and if you want we can go far away
If you want it that way, that’s what we’ll do
Call me genie lamp I make your wish come true

CHORUS
We can go far away…
We can go far away hey


Më Shumë Këngë Nga Eddy J:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet