A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Edea Demaliaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  44
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
BIOGRAFIA: Edea Demaliaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Edea Demaliaj është vajza e kantautorit të njohur, liderit të grupit “Djemtë e detit” Gentit. Kur ajo sapo po hidhte hapat e saj të parë në muzikë, babai i saj nuk mund të mos i ndante këto emocione pozitive me miqtë e tij. “Miqtë e mi! Kënga e parë e Edeas si Kantautore prezantuar për herë të parë në Worship-fest. Ndjehem i emocionuar dhe i privilegjuar pasi tani po krijon identitetin e saj” ka shkruar në Facebook, këngëtari rreth një vit para ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

E bija e

Gent Demaliaj

Fituese e

X Factor Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Inna (Ina Kollçaku)

Elia

Olidena

Vanesa Sono

Baby G

Enxhi Nasufi

Arsinda

Inis Neziri

Irena Metalla

Xhesika Polo


Tags: Edea Demaliaj, Dea Demilaj, Gent Demaliaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019