TEKSTESHQIP

Edi Beqiri
Mos Ma Lesho Doren
Lyrics
(Feat. Ladi Toska)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Ma Lesho Doren" kënduar nga Edi Beqiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Siç e do tradita e hiteve, ky krijim muzikor përcillet tek ne me shije me një klip muzikor, video produksionin e të cilit e përgatiti Fatjon Kupi Film & Photography. Ky videoklip u publikua më 7 Tetor 2021. Për këngën ka punuar kompozitori Sokol Koçi, autorë të tekstit rezultojnë të jenë Edi Beqiri & Ladi Toska, ndërsa për produksionin në studio është kujdesur Sol Records.