Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Sokol Koçi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Sokol Koçi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Sokol Koci eshte I apasionuar pas muzikes. Eshte pjesemarres per te disaten here ne Top Fest. Qe ne moshe te vogel eshte I dhene pas muzikes hip hop. Prej vitit 2008 ai do te ishte aktiv ne muzike duke krijuar dhe duke shkruar tekstet e kengeve te tija. Në Maj 2009, Sokol Koci merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Une Dhe Ti". Në Maj 2010, Sokol Koci merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Me Fal", në bashkëpunim me 2 Step. Në Qershor 2011, So...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lumni Tershana

Agron Pefqeli

Fadil Aziri

Ali Gërguri

Arif Murati

Sadik Uka

Duchi

Bardh Spahja

Avni Mehmeti

Andi Mezini

Tags: Sokol Koçi, Sokol Koci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet