Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edi Duro & Anila Mimani - Ne Syte E Tu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Edi: Ne syt' e tu vetem nje cast sikur te rrija
Anila: Ne syt' e mi te pret o djale dashuria
Edi: Ne syt' e tu shikoj une vajzen qe e dua
Anila: Si per cudi keshtu me duhet edhe mua

Refreni:
Te dy: Sa here qe te shikoj edhe me shume te dua
Anila: Me ler te rri nje cast
Edi: Ne endrrat e tua (2x)

Te dy: Po te shikosh ne syt' e mi do gje ate qe kerkon ti,
vetem nje cast po te shikosh pa mua me nuk do jetosh. (2x)

Edi: Si nje lendine me duken ato syt' e tu
Anila: Dhe syt' e tu keshtu me duhet djale mua
Edi: Kur i shikoj edhe me teper ty te dua
Anila: Si per cudi keshtu me duhet edhe mua

Refreni:
Te dy: Sa here qe te shikoj edhe me shume te dua
Anila: Me ler te rri nje cast
Edi: Ne endrrat e tua (2x)

Te dy: Po te shikosh ne syt' e mi do gje ate qe kerkon ti,
vetem nje cast po te shikosh pa mua me nuk do jetosh. (2x)

Ky tekst u dërgua nga esmeraldaFeaturing: Anila Mimani
Publikimi: 01/12/2003


Edi Duro & Anila Mimani - Ne Syte E Tu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Syte E Tu".
3. Video është e këngës "Ne Syte E Tu", por nuk këndohet nga Edi Duro & Anila Mimani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edi Duro:


Komente 0