TEKSTESHQIP

Edi King
Meraku
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Meraku" kënduar nga Edi King.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për ti dhënë gjithçkaje më shumë atmosferë, projekti muzikor paraqitet para shikuesve i përpunuar në spektrin vizual edhe me klip muzikor, i cili u publikua me datë 25 Janar 2018.