Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Edi King

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Edi King është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Më datë 7 Korrik 2012, Edi King publikon videoklipin "Shume Te Dua". Më datë 25 Janar 2018, Edi King publikon videoklipin "Meraku"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kristo Trendafili

Nijazi Bytyqi

Sheki Hoxha

Agon Ibrahimi

Gjergj Jorgaqi

Gima

Gledi

Evans Rama

Agron Berisha

Senad Rrahmani

Tags: Edi King


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet