Më mbaj mend (për 1 muaj)

Seleksioni 039

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Seleksioni 039 është një grup artistësh i njohur. Seleksioni 039 eshte rock grup nga Peja dhe ekziston qe ne vitet 90, duke qene nje nder bendet me te popullarizuara te asaj kohe me hitet si “Nuk I dua rete”, “E shtune mbrema”, “Kujtimi per ty”, “Hapi sytee mos I mbyll” etj. Grupi perbehet nga: Eduard Meraku(Edi King), Ardijan Rusta, Gyltekin Valla, Gezim Hasku(Geza) dhe Nehat Kollçaku. Pjesemarres ne shume evenimente muzikore. Në Maj 2012, Seleksioni 039 marrin pjesë në Top Fest 9 me këngën ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i grupit

Edi King

Komente

Asnjë KomentSeleksioni 039

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Seleksioni 039, Seleksioni039

Komente 0