Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Edi Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
  • Vendlindja:
  • Pejë 
  • Mosha:
  • 40 Vjeç
BIOGRAFIA: Edi Krasniqi është një këngëtar i njohur. I lindur në qytetin ku buron kënga e mirëfilltë qytetare, i cili qytet nxorri artistë të mëdhenj nëpër vite, e këtu bëhet fjalë për njërin ndër ata artistë, i cili me zërin e tij ia rriti gjamën edhe mëtepër këngës qytetare. Ai është Edi Krasniqi, nipi i këngëtarit të madh Ramadan Krasniqi. Ai është anëtar në "Sofrën Pejane" vite me rradhë, me të cilën ka sjellë kujtesën e këngës shqipe për gjithë gjeneratat. Punon intensivisht, dhe këtë verë pri...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Afrim Uka

Hysni Zeqiri

Ergin Brahimi

Astrit Bejta

Faruk Visoka

Driton Sopa

Samir Aliu

Nani-Style

Arben Bytyqi

Hysen Smajli

Tags: Edi Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet