Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Edi Krasniqi (Edi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  29
  • Emri i Vërtetë:
  • Edi Krasniqi
BIOGRAFIA: Edi Krasniqi (Edi) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në Qershor 2005, Edi Krasniqi (Edi) merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Kisha Bes Ne Dashuri". Në vitin 2009, Edi & Rifadia publikojnë albumin "Tashë E M'tha". Në vitin 2010, Edi Krasniqi (Edi) publikon albumin "Live". Në vitin 2011, Edi Krasniqi (Edi) publikon albumin "Live". Në vitin 2012, Edi & Rifadia publikojnë albumin "Une Po Dal". Më datë 28 Shkurt 2013, RTV21 Stars publikon videoklipin "Vendi Im". Më datë 22 Qershor 2...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareUne Po Dal (2012)

Live (2011)

Live (2010)

Tashë E M'tha (2009)

N'dac Idhnom N'dac Gezom


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Avni Mehmeti

Granit Hyseni

Sokol Koçi

Shqipri Kelmendi

Fatmir Elezi

Duchi

Murat Gjoniku

Arif Murati

Fadil Aziri

Shkelqim Kola


Tags: Edi Krasniqi, Edi, Rifadija Dhe Edi, Rifadija & Edi, Rifadija, Rifadije Greicevci, Rifadije Graiqevci, Edi Krasniqi, Rifadia

Edi Krasniqi (Edi) në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet