A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Edijan Muhaxheri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Peja 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Edijan Muhaxheri është një këngëtar i njohur. Edijani është një këngëtarë i talentuar në të gjitha zhanret muzikore. Ka një zë që dallon nga të tjerët dhe është i mirëpritur kudo. Lidhur me muzikën Edijani filloi të këndojë që në moshën e re duke i përcjelur hapat e babit të tij. Edijani këndonte në koncerte që oranizonte shkolla për ditëlinjde të shkollës por edhe programe festive që mbaheshin në qytetin e Pejes për festat Kombëtare. Gradualisht aktiviteti i tij prej këngëtari po rritej për...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mark Kastriot Marku

Jokker

Patriot Deliu

Dossi A.K.A Professional's

Besmir Spahiu

Robb Daddy

Herolind Ramabaja

Potera

Cadox

Ron Rexhi


Tags: Edijan Muhaxheri, Edijani, Edi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019