Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edijan Muhaxheri - Te Dua Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

2x

prej dashnis s jom tuj flas
nuk po mundem
qe ti flas mik pas miku fjal
te kan qu per met than
sa shum te du

ref 2x

te dua te dua o je
per mua je si dielli
qe ndriqon leri nazet nazet
e tua a me don a nuk me
don

2x

ishalla mendjen ta prish
jom betu moj goc ta dish
s kom me vdek pa e provu buza
jote esht per mu

ref 2x

te dua te dua o je per
mua je si dielli qe
ndriqon leri nazet nazet
e tua a me don a nuk
me don


Ky tekst u dërgua nga  andizhara

Edijan Muhaxheri - Te Dua Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua Te Dua".
3. Video është e këngës "Te Dua Te Dua", por nuk këndohet nga Edijan Muhaxheri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edijan Muhaxheri:


Komente 0