Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edijan Muhaxheri - Adrenalina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

se qka dua hiq s ma
nin se qka dua mir e di
nga tirona prishtina
tetova me te miren
zeshkane e zgjodha
ty te thojn e bukra e nanes
un jam sheri i mahalles
ti vet ke thon na krejt
e dina kur jom me ty
ritet adrenalina adrenalina
adrenalina

ref

xhane xhane moj zeshkane
t kam ne zemer moj shejtane
ti mir e din se un jam ai djali
un jom perfekt e frymen ta ndali.

me se miri un e di lozonjare
q a don ti nga tirona prishtina
tetova me te miren zeshkane e zgjodha
ty te thojn e bukra e nanes un jam sheri
i mahalles ti vet ke thon na krejt e dina
kur jom me ty ritet adrenalina adrenalina
adrenalina

ref

xhane xhane moj zeshkane
t kam ne zemer moj shejtane
t i mir e din se un jam ai djali
un jom perfekt e frymen t a ndali.


Ky tekst u dërgua nga  andizhara


Nuk kemi video për këtë këngë.
Edijan Muhaxheri - Adrenalina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Adrenalina".
3. Video është e këngës "Adrenalina", por nuk këndohet nga Edijan Muhaxheri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edijan Muhaxheri:


Komente 0