Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Edinjo

Tags: Edinjo, Edi, Edi Hoxha

Vendlindja: Rahovec    Jeton dhe vepron në        Mosha: 20 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Binjaket  
Edinjo është një këngëtar jo shumë i njohur. Emri Dhe Mbiemri: Edi Hoxha Emri N'rap: EdiNjo Muziken e ka Filluar ne Vitin 2013, kenga tij e par titullohet "1 Milion" pas kesaj kenge edinjo vazhdoi duke publikuar dhe 5 keng te tjerra edhe me te suksesshme nder tyra veqohet kenga "Fjalt Pi Zemres" qe e Vlersoi kete Reper Si Poet Nga Fjalet e Bukura Ne Keng EdiNjo ka sjell diqka te veqant gjat vitit 2015, ai beri bashkpunim me muzikant nga nena shqiperi, Kenga Titullohet "Jeta M'lodhi" dhe ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • Edinjo ka këto rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017