Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Edion është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 9 Mars 2018, Edion publikon videoklipin "Kush Po Vjen". Muzika e këngës u punua nga Beni Baksi. Më datë 12 Korrik 2018, Edion publikon videoklipin "Doni Doni". Më datë 23 Gusht 2019, Edion publikon videoklipin "Kili Mili". Muzika e këngës u punua nga Beni Baksi. Videoklipi u prodhua nga kompania Blerdi Manushi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Edi Smajli

Benjamin Crmjani

Edi Zymberi

Troy Turku

Ardit Piraj

Edon Sallahu

Ylli Sfarqa

Blendi Kastrati

Diar Mehmeti

Harris Bajraktari


Tags: Edion