A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Edisnajda Xhihani

Not Yet Rated

  • Origin:
  • Durres 
  • Age:
  • 27
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Edisnajda Xhihani is a writer. Mesimet e para i mori ne shkollen "3 Deshmoret" ne qytetin e Kavajes, ku me pas kreu edhe shkollen e mesme "Aleksander Moisiu". Ne vitin 2013 eshte diplomuar ne degen e psikologjise te cilen e ka dhe mjaft per zemer. Aktualisht vazhdon ciklin e dyte te studimeve ne master si Psikologe Keshillimi ne FSHS te Universitetit te Tiranes. Deshira per te shkruar poezi ka nisur qe heret, ne vitet e para ne shkollen fillore.Dihet se shum te rinj shkruajne,...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Anida Rexha

Flogerta Krypi

Gjuljana Marku

Franceska Ramadani

Rejsi Meçe

Simona Shalcanj

Blerona Brao

Loranda Fejzullai

Valmira Beqiri-Morina

Herolinda Laqaj


Tags: Edisnajda Xhihani, Edisnajda Kaziu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019