Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Edison Bregu

Tags: Edison Bregu

Vendlindja: Korçë   
Edison Bregu është një këngëtar i njohur. Edison Bregu ka lindur ne Korçe, jeton ne Greqi ku edhe ka kryer studimet. Edisoni perveç se kendon muzike rock, ai i bie kitares dhe ne te shumten e rasteve shkruan edhe tekstet e kengeve te tij....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017