Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Edison Bregu - Nuk Na Sheh Asnjeri  (Feat. Sal Giannis)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

10/05/2009

2009-05-09T23:00:00+00:00Humbas per pak ne gjithe ato qe fsheh shpirti im
Ne gjithe ato qe dua te t'dhuroj pa patur as pak shperblim
Adhuroj ate cast qe me sjell lumturi, kur gjithe qyteti fle dhe ne jemi te fshehur pa gjume te hetur.. pagjume te hetur

REf..
Sonte ri me mua
S'na shikon as njeri
Sonte ri me mua
neper humbjen time vjen dhe ti

KOha qe kalojme se bashku
Si udhetim i pa haruar
ngjall nje bote qe gjithmone kam enderuar


Më Shumë Këngë Nga Edison Bregu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet