A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Edison Bregu - Me Mungon  (Feat. Morfina)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/05/2012

2012-05-18T19:52:01

Featuring

Grupi Morfina


Lutem, gjithmone per ty une do te lutem
Dhe pse nuk te kam pran vetes
Ti do te jesh ajo qe dua
U kujdese per mua
Zemer, a me kujton tani o zemer
Gjithshka kam qen per ty o zemer
Koha nuk mund te eci pas por
Ti duhet te dish
-------
Se sa shum po me mungon
Jeta momentet shpejt kalon
Si mund ta ndal jo nuk e di
Dua te jem te vij tek ti
O sa shume po me mungon
Jeta momentet shpejt kalon
Si te ta them jo nuk e di
Dua te jem te vij tek ti
------
Ne krahet e kujt je ti tani
Per mua jo ska me rendesi
Perqafimet puthjet shkuan
Dhe nuk ka me dashuri
Lutem, gjithmone per ty un do te lutem
Dhe pse nuk te kam pran vetes
Ti do te jesh gjithmone e imja
-----
Se ti shum po me mungon
Jeta momentet shpejt kalon
Si mund ta ndal jo nuk e di
Dua te jem te vij tek ti
O sa shume po me mungon
Jeta momentet shpejt kalon
Si te ta them jo nuk e di
Dua te jem te vij tek ti
------
Dua te jem te vij tek ti 10X (SOLO)
------
Se ti shum po me mungon
Jeta momentet shpejt kalon
Si mund ta ndal jo nuk e di
Dua te jem te vij tek ti
O sa shume po me mungon
Jeta momentet shpejt kalon
Si te ta them jo nuk e di
Dua te jem te vij tek ti

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019