Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edison Fazlija

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Edison Fazlija është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 10 Janar 2014, Edison Fazlija publikon videoklipin "Zemren Ty Ta Kisha Dhan", në bashkëpunim me Emrah K. Më datë 30 Gusht 2014, Edison Fazlija & Emrah-K publikojnë videoklipin "Sonte Do Ta Kallim". Më datë 10 Shtator 2015, Edison Fazlija publikon videoklipin "Je Si Barbie", në bashkëpunim me Mc Xhedo....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Altin Tirona

Miri Kamzes

Bledi Selita

Geni Nishtulla

Lulzim Morina

Aldi Loci

Mursel Murseli

Klodian Korra

Skender Buzoli

Egzoni Vogel

Tags: Edison Fazlija


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet