Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Edita Gashi

Tags: Edita Gashi

Edita Gashi është një këngëtare e njohur. Një tjetër artiste e re do të vijë në tregun muzikor shqiptër me një zë të ëmbël, madje ajo e ka gati këngën e saj të parë që do ta prezantojë në xhirimet e Vitit të Ri në shumë produksione. Fjala është për këngëtaren simpatike Edita Gashi, ku në fakt kështu do të prezantohet me këtë emër në muzikë, por emri i saj i vërtetë është Ditare. Ajo ka nisur të bashkëpunojë më producentin Andin Randobrava dhe shumë shpejt do të sjellë edhe klipin e...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017