Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Edita Sopjani - Dashuri Verore  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/05/2007

2007-05-27T00:00:00

Këngë e albumit:

"Dashuri Verore"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 4
Fjalet tua jetojne ne mua
zdo harroj momentin kur me tha te dua
prekjet tua, lane gjurme ne mua
nuk di nese dike tjeter do te duaa;
hesht tani mos fol , edi nuk ke kohe;
puthem shtrengom fort para se te shkosh
nuk di nese prap ne jete do te te shoh
tlutem rri dhe pak ,zdu te ikesh dot

ref:
lamtumir i dashur tlutem mos me harro krejt , mbresat e ksaj vere nuk harrohen leht puthem dhe nje here para se te mbetem vet
veren e ketij viti zdo ta harroj ne jete


Ky tekst u dërgua nga  albulena
Më Shumë Këngë Nga Edita Sopjani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet