Edita Sopjani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  89
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Edita Sopjani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Këngën e muzikën e ka trashëgimi nga babai, Valdet Sopjani, këngëtar e organizator i festivalit muzikor "Kosova fest". Edita për vite me radhë eci suksesshëm në botën e muzikës. Këngë të shumta e hite, realizim të video klipeve, bashkëpunime e pjesëmarrje në aktivitete të ndryshme muzikore, mbi të gjitha grumbullim i shumë fansave afër vetes, janë disa nga favoret të cilat e karakterizojn karrierën e Editës. Përkrah muzikës, ajo është mjaft e për...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

E bija e

Valdet Sopjanit

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtareReagon (2011)

Dashuri Verore (2007)


Këngët:

» Dërgo Një Këngë »

Ku Po Dalim
Dashuri Verore
Dashni E Vjeter
Ama
Merri Krejt
Plus Minus
Girls Like Me
Dashuri E Ndaluar
Ora E Ndarjes
Tjeter Kush


Artistë Të Ngjashëm:

Nazmije Selimi

Teuta Kurti

Gentiana Podrimaj

Nita Latifi

Elita Rudi

Shkenda Dubova

Fjolla Morina

Bubulina Krasniqi

Vesa Smolica

Sara Kalaveshi


Tags: Edita Sopjani

Krijo Një Kartolinë