Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valdet Sopjani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Valdet Sopjani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 11 Qershor 2014, Valdet Sopjani publikon videoklipin "Hajde Me Tupana". Muzika e këngës u punua nga vetë Valdet Sopjani, teksti u shkrua nga vetë Valdet Sopjani. Videoklipi u prodhua nga Frames. Më datë 7 Prill 2015, Valdet Sopjani publikon videoklipin "Ku Je Sonte". Muzika e këngës u punua nga vetë Valdet Sopjani, teksti u shkrua nga vetë Valdet Sopjani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Në vitin 2015, Valdet Sopjani...

>> Lexo gjithë biografinë >>


I ati i

Edita Sopjanit

Komente

Asnjë KomentHajde Me Tupana (2015)

☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ali Gërguri

Shkelqim Kola

Sokol Koçi

Arif Murati

Avni Mehmeti

Duchi

Fatmir Elezi

Meti (Muhamet Berbatovci)

Fadil Aziri

Granit Hyseni

Tags: Valdet Sopjani, Valdo


Komente mbi këtë artist