Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edita Sopjani - Merri Krejt (Feat. 2 Boys)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

2-boyys:
engjell e djall nje dit lidhen miqesi
na kishin pare te lumtur me shum zili
shtrenguan duart dhe u pan ne sy
e zeza duket bardh e bardha zi
engjell e djall nje dit lidhen miqesi
na kishin pare te lumtur me shum zili
shtrenguan duart dhe u pan ne sy
e zeza duket bardh e bardha zi

Edita Sopjani:
nuk e prisja une ate fjal
qe shkatrroj zemrat pergjithmon
e une te thash me ngadal
midis nesh ka demon
ti ndryshove krejtesisht qudi
mbeta si ne amuri
ti si asnjeher me par me le te vrar

ReffF:
merre edhe jeten e behu korekt,
merre bëma kete respekt,
merre gje tjeter ska mbet,
merri krejt,

merre jeten e behu korekt,
merre bëma ket respekt,
merre gje tjeter ska mbet,
merri merri krejt,

Edita Sopjani:
kjo nuk eshte realitet
e di mir qe kjo eshte magji
nuk je ti ai qe flet
po demon ne shpirt ke ti
ti ndryshove krejtesisht qudi
mbeta si ne amuri
ti si asnjeher me par me le te vrar

ReffF:
merre edhe jeten e behu korekt,
merre bëma kete respekt ,
merre gje tjeter ska mbet,
merri krejt,

merre jeten e behu korekt,
merre bëma ket respekt,
merre gje tjeter ska mbet,
merri merri krejt ,

engjell e djall nje dit lidhen miqesi,
na kishin pare te lumtur me shum zili,
shtrenguan duart dhe u pan ne sy,
e zeza ne te bardh e bardha zi,

ReffF:
merre edhe jeten merre behu korekt,
merre bëma ket respekt,
merre gje tjeter ska mbet,
merri krejt,(2x)


Ky tekst u dërgua nga kosovareEdita Sopjani
Featuring: 2boys
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011


Edita Sopjani - Merri Krejt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Merri Krejt".
3. Video është e këngës "Merri Krejt", por nuk këndohet nga Edita Sopjani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edita Sopjani:


Komente 0