Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Edita Sopjani - Qapkëni  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/07/2007

2007-07-28T12:50:45A e din ti ore djal
zemren ta kam fal
nga shikimi yt i par
Te Dua ore djal

A e din ti ore djal
zemren ta kam fal
nga shikimi yt i par
Te Dua ore djal

Ref:(2x)
Te Dua,Te Dua
a do t'vish me mua
une dhe ti o djal
do ikim ne Sahar

O sa mir qe m'kupton
ti po me shpeton
te gjith le t'shkojn ne dreq
ti e din nuk jam i keq
e pranoj kokefort jam
por zemren te but e kam
prandaj jepi ka te duash
jam gati qe ti te thuash

A e din to o qapken
zemren ti ma bren
ai shkimi yt i par
zemren ma ka mar

A e din to o qapken
zemren ti ma bren
ai shkimi yt i par
zemren ma ka mar

Ref:(2x)
Te Dua,Te Dua
a do t'vish me mua
une dhe ti o djal
do ikim ne Sahar

Pa mahi une e di
se Te Dua vetem ty
asnjeri nuk e di
por ty ta nij fshetesin
me nje fuqi shum te madhe
qe ka ti e drejtoj
nje shigjet te pandashme
me fjalen Te Dashuroj

Ref:(2x)
Te Dua,Te Dua
a do t'vish me mua
une dhe ti o djal
do ikim ne Sahar


Ky tekst u dërgua nga Albana
Më Shumë Këngë Nga Edita Sopjani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet