Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Edita Sopjani - S'ishte Hera E Pare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/09/2011

2011-09-23T00:01:52Degjoje kete keng qe un po e kendoiiii
Qe zemra po me digjet Flakk e syyt me lotoiin
Tii e humbe dhe e vrave tonen Dashurii
E per ket tradhtii Fajtoor je tii ....

Ne fillim un te tregova
Qe pa mua smundesh t jetosh
E tash eshte shume von
Qe ta kuptosh...

Ref.2 x
Sishte hera e par qe mlendove
Sishte hera e par qe mtradhtove
Por kjo dot jet hera e fundiit
Qe dhimbje mshkaktove

Kur ta kujtosh tii diten
qe u njohe mme muaa
do te qmendesh nga gezimi
por Von e ke kuptuar

Kur ta kujtosh ndarjen me mua
Veten do ta mallkosh
Ne gjunj do tme perkulesh
Por tash cdo gje eshte e kote

Ti zemren mua ma theve
E von e kuptove
Qe se bashku me mua
Dhe veten lendove

Ref.2x

Sishte hera e par qe mlendove
Sishte hera e par qe mtradhtove
Por kjo dot jet hera e fundiit qe dhimbje mshkaktove


Ky tekst u dërgua nga Ariana Kqira   pranvera01
Më Shumë Këngë Nga Edita Sopjani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet