Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edita Sopjani - Me Kujto Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

pse je njesoj
je i mir vetem ne gjum
smund te t'harroj
ndoshta pse te dua shum

largohu pergjithmon
po te lus kurr mos u kthe
keshtu me nuk shkon
sot tek un, neser atje

tani me sme harro
me kujto ne vetmi ne at dhom
i vetem kur je
un te dua beso por kta lotet e mi
me nuk dua nga askush ti fshe 2x

pse je njesoj
je i mir vetem ne gjum
smund te t'harroj
ndoshta pse te dua shum

largohu pergjithmon
po te lus kurr mos u kthe
keshtu me nuk shkon
sot tek un, neser atje

tani me sme harro
me kujto ne vetmi ne at dhom
i vetem kur je
un te dua beso por kta lotet e mi
me nuk dua nga askush ti fshe 4x


Ky tekst u dërgua nga Inna D.seeley

Edita Sopjani - Me Kujto
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Kujto".
3. Video është e këngës "Me Kujto", por nuk këndohet nga Edita Sopjani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edita Sopjani:


Komente 0