Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edita Sopjani - Reagon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Reagon sa her mshikon
Nuk beson
Qe une jam
Afer teje
Hajde ti menyren gjeje
Aferohu afer meje
Zemren time rrembeje
Hajde aty menyren gjeje
Afrohu afer meje
Zemren time rrembeje

Sado qe ti mendon qe je
Edhe don me kon
Kur une jam afer teje
Prap ti reagon
Kur mke ngat
Kthen koken pas
Endrron me kone e jotja
Dhe vetem per nje qaste
Vetem per nje qaste
Vetem per nje qaste
Don sa her mshikon
Nuk beson qe une jam afer teje
Haje ti menyren gjeje
Aferohu afer meje
Zemren time rrembeje
Hajde aty menyren gjeje
Afrohu afer meje
Zemren time rrembeje

Koha nuk kthehet pas

Sa do qe ti mendon
Qe je
Dhe don me kon
Kur une jam afer teje
Prap ti reagon
Kur mke ngat
Kthen koken pas
Enderron em kon e jotja
Dhe vetem per nje qaste
Vetem per nje qaste
Vetem per nje qaste
Don sa her mshikon
Nuk beson qe une jam afer teje
Hajde ti menyren gjeje
Afrohu afer meje
Zemren time rrembeje
Hajde aty menyren gjeje
Afrohu afer meje
Zemren time rrembeje


Ky tekst u dërgua nga  loraloraEdita Sopjani
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011


Edita Sopjani - Reagon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Reagon".
3. Video është e këngës "Reagon", por nuk këndohet nga Edita Sopjani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edita Sopjani:


Komente 0