Live Video

Edita Sopjani - Mega Mix  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/08/2007

2007-08-01T22:41:04

Këngë e albumit:

"Dashuri Verore"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mega Mix" kënduar nga Edita Sopjani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Edita Sopjani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Edita Sopjani:

Më Shumë...