Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Edita Sopjani - Lodrat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/06/2002

2002-05-31T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

PoliFest Kids 2002Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lodrat" kënduar nga Edita Sopjani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kenge Per Femije. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

lodrat e mia jane shum te mira une kam ca kukulla ato me bejne shoqeri mua une i dua atoooooooo ato me duan mua dhe kurre nuk me len vetem te merzitura nuk i dua.

refreni
kukullat e mia e kane nga nje emer te mira dhe te hishme
njera kukull e ke emrin:anisa,tjetra anjesa,sarafina dhe amela.
ato jane princeshat e vogla

PrinceshaMë Shumë Këngë Nga Edita Sopjani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet