TEKSTESHQIP

Edita Sopjani
Dashuri Verore
Lyrics

Fjalet tua jetojne ne mua
zdo harroj momentin kur me tha te dua
prekjet tua, lane gjurme ne mua
nuk di nese dike tjeter do te duaa;
hesht tani mos fol , edi nuk ke kohe;
puthem shtrengom fort para se te shkosh
nuk di nese prap ne jete do te te shoh
tlutem rri dhe pak ,zdu te ikesh dot

ref:
lamtumir i dashur tlutem mos me harro krejt , mbresat e ksaj vere nuk harrohen leht puthem dhe nje here para se te mbetem vet
veren e ketij viti zdo ta harroj ne jete

DËRGOI: