TEKSTESHQIP

Edita Sopjani
Merri Krejt
Lyrics
(Feat. 2 Boys)

2-boyys:
engjell e djall nje dit lidhen miqesi
na kishin pare te lumtur me shum zili
shtrenguan duart dhe u pan ne sy
e zeza duket bardh e bardha zi
engjell e djall nje dit lidhen miqesi
na kishin pare te lumtur me shum zili
shtrenguan duart dhe u pan ne sy
e zeza duket bardh e bardha zi

Edita Sopjani:
nuk e prisja une ate fjal
qe shkatrroj zemrat pergjithmon
e une te thash me ngadal
midis nesh ka demon
ti ndryshove krejtesisht qudi
mbeta si ne amuri
ti si asnjeher me par me le te vrar

ReffF:
merre edhe jeten e behu korekt,
merre bëma kete respekt,
merre gje tjeter ska mbet,
merri krejt,

merre jeten e behu korekt,
merre bëma ket respekt,
merre gje tjeter ska mbet,
merri merri krejt,

Edita Sopjani:
kjo nuk eshte realitet
e di mir qe kjo eshte magji
nuk je ti ai qe flet
po demon ne shpirt ke ti
ti ndryshove krejtesisht qudi
mbeta si ne amuri
ti si asnjeher me par me le te vrar

ReffF:
merre edhe jeten e behu korekt,
merre bëma kete respekt ,
merre gje tjeter ska mbet,
merri krejt,

merre jeten e behu korekt,
merre bëma ket respekt,
merre gje tjeter ska mbet,
merri merri krejt ,

engjell e djall nje dit lidhen miqesi,
na kishin pare te lumtur me shum zili,
shtrenguan duart dhe u pan ne sy,
e zeza ne te bardh e bardha zi,

ReffF:
merre edhe jeten merre behu korekt,
merre bëma ket respekt,
merre gje tjeter ska mbet,
merri krejt,(2x)

DËRGOI: