Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ediz Tuna

Tags: Ediz Tuna

Ediz Tuna është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Ediz Tuna eshte nga Mitrovica. Ai eshte repper dhe kendon per club me shokun e vet Roon-B....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017